تاريخ  :  1391/10/05
 ششمين گزارش حقوقي پژوهشكده مجازي حقوق با عنوان «معيار تفكيك عناصر ثابت و متغير در نظام اسلامي و تأثيرات زمان و مكان در فقه حكومتي» ويرايش شده سخنراني استاد رحيم پور ازغدي در اولين همايش بازخواني نهادهاي اساسي منتشر شد.Notice: Undefined index: _systemPageGUID in D:\Websites\LocalUser\plaw.ir\www\library\cfile.php on line 3070
ششمین گزارش حقوقی پژوهشکده مجازی حقوق با عنوان «معیار تفکیک عناصر ثابت و متغیر در نظام اسلامی و تأثیرات زمان و مکان در فقه حکومتی» ویرایش شده سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی در اولین همایش بازخوانی نهادهای اساسی منتشر شد.

این گزارش که متن ویرایش شده سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی در این همایش بود آذرماه امسال در پژوهشکده مجازی حقوق آماده و منتشر شد و اینک بروی خروجی سایت قرار گرفته است.

لازم به ذکر است، اولین نشست از سلسله نشست های تخصصی بازخوانی فقهی حقوقی نهادهای اساسی با موضوع «روند قانونگذاری» 8 خردادماه امسال با معرفی مقالات برتر در دانشكده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران برگزار شد و نشست دوم با موضوع بازخوانی نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران اواخر امسال برگزار خواهد شد.

پژوهشگران می توانند گزارشات حقوقی خود را جهت انتشار به آدرس ایمیل پژوهشکده مجازی حقوق Bhpajuhesh@plaw.ir ارسال نمایند تا پس از ارزیابی در قالب گزارشات حقوقی این پژوهشکده منتشر شود.
 
برای دریافت این گزارش حقوقی به روی گزینه دانلود در قسمت الحاقات کلیک نمایید.


Powered By 213.ir